Купити квартиру

Будь ласка, оберіть будинок

Ідеальне сучасне житло має бути світлим, просторим і затишним, із великими вікнами, з привабливою ландшафтною архітектурою у дворі, з якісними дитячими майданчиками та численними рекреаційними зонами.

Усі ці та багато інших побажань врахували архітектори «Зеленого кварталу», щоб створити ідеальний для життя житловий комплекс, який задовольнить кожного, хто прагне купити квартиру в Броварах. Результатом став архітектурний ансамбль із трьох 25-поверхових будинків із надземним паркінгом. Також у безпосередній близькості від комплексу знаходяться школа та дитячий садок.

Для зведення комплексу «Зелений квартал» ми обрали мальовничу ділянку в центрі міста , щоб жителі могли насолоджуватися не тільки просторими квартирами, але і мальовничим видом – за вікнами розкинувся чарівний краєвид із морем зелених насаджень. Сусідство з сосновим бором, озерами і парковою зоною створює сприятливу і здорову атмосферу для проживання.

Якщо ваша квартира міститься в новобудові житлового комплексу «Зелений квартал», ви у будь-який час можете вийти на прогулянку парком, щоб насолодитися свіжістю хвої або провести час біля озера.

Озеро в Броварах

Незважаючи на те що житловий комплекс «Зелений квартал» розмістився в лісопарковій зоні, у його мешканців не виникне проблем із транспортною доступністю, адже новобудова розташована прямо в центрі міста Бровари, а дістатися до Києва ви зможете всього за 15 хвилин.

Сучасна архітектура житлового комплексу – це не просто приємний вигляд фасадів із панорамним склінням. Це ще й якісні, максимально екологічні будівельні матеріали, високопрофесійна робота фахівців і тривалі терміни експлуатації.

Квартири характеризуються високими показниками вогнестійкості, звукоізоляції, низькою теплопровідністю. Площі квартир та їх планування дозволяють відчувати себе максимально комфортно. Затишні кімнати допоможуть зберегти теплу атмосферу у вашому будинку на довгі роки. Стелі в квартирах високі – 2,7-3 метра, що візуально розширює простір.

Квартира в Броварах, нерухомість в Броварах

Існує можливість покупки квартири в розстрочку. Так само ми пропонуємо нашим клієнтам приємну систему знижок.

Ми зробили все, щоб ви змогли насолоджуватися кожним моментом свого життя і отримували задоволення від відпочинку вдома!