Переваги

Ми подбали про те, щоб матеріали будинків ЖК «Зелений квартал» були екологічними і самими якісними.

ЖИТЛО ВИСОКОГО КЛАСУ ЖИТЛО ВИСОКОГО КЛАСУ
Проектуючи ЖК «Зелений квартал», ми врахували всі нюанси – від вибору ідеального місця для будівництва до планувань приватних квартир і площ спільного користування, коридорів та сходових кліток, ліфтів і вхідних холів. Кожною деталлю «Зелений квартал» відповідає високим вимогам сучасної людини до комфорту, якості і дизайну.
МІСТО В ПЕРЕДМІСТІ МІСТО В ПЕРЕДМІСТІ
ЖК «Зелений квартал» знаходиться в 6 хвилинах від Києва, в центрі найбільшого міста-супутника Бровари та затверджує новий еталон міської нерухомості. «Зелений квартал» – це квартири бізнес-класу, в яких відчуваєш себе як в заміському будинку, це розвинена інфраструктура в екологічно чистому середовищі.
КРАЩІ МАТЕРІАЛИ КРАЩІ МАТЕРІАЛИ
Монолітний каркас, який завдяки відсутності швів істотно покращує тепло- і звукоізоляцію, зовнішні стіни з керамічної цегли та привабливий фасад, ефективно утеплений із використанням екологічно чистих матеріалів і декоративної штукатурки – при будівництві «Зеленого кварталу» ми використовували тільки перевірені матеріали найвищої якості.
ЧУДОВА ПАНОРАМА ЧУДОВА ПАНОРАМА
Кожна квартира «Зеленого кварталу» обладнана панорамними вікнами з надміцних і безпечних матеріалів. Вони залишають зовні пил і шум, зате дозволяють насолоджуватися видом на зелене місто і сосновий бір, який розкинувся біля будинку, дарують можливість зустрічати світанки або проводжати заходи сонця, та знаходити в панорамі міста щось нове і унікальне щодня.
Ландшафтний дизайн Ландшафтний дизайн
ЖК «Зелений квартал» об'єднує чотири будинки в єдиний гармонійний ландшафт з оточуючими житловий комплекс парками і сосновим бором. Радують око клумби, пішохідні доріжки, зручні лавочки для відпочинку, дитячі майданчики, територія для активних ігор і спорту - ми продумали дизайн прибудинкової території до дрібниць.
БЕЗПЕКА І СПОКІЙ БЕЗПЕКА І СПОКІЙ
Професійна охорона і найсучасніші системи безпеки ЖК «Зелений квартал» забезпечують управління доступом на територію житлового комплексу та здійснюють контроль за площами спільного використання. Системи безпеки працюють цілодобово, щоб у будь-якій точці «Зеленого кварталу» Ви могли впевнено сказати «це мій дім – моя фортеця».