• Житло високого класу
  Проектуючи ЖК «Зелений квартал», ми врахували всі нюанси - від вибору ідеального місця для будівництва до планувань приватних квартир і площ спільного користування, коридорів та сходових кліток, ліфтів і вхідних холів. Кожною деталлю «Зелений квартал» відповідає високим вимогам сучасної людини до комфорту, якості і дизайну.
 • Місто в передмісті
  ЖК «Зелений квартал» знаходиться в 6 хвилинах від Києва, в центрі найбільшого міста-супутника Бровари та затверджує новий еталон міської нерухомості. «Зелений квартал» - це квартири бізнес-класу, в яких відчуваєш себе як в заміському будинку, це розвинена інфраструктура в екологічно чистому середовищі.
 • Кращі матеріали
  Монолітний каркас, який завдяки відсутності швів істотно покращує тепло- і звукоізоляцію, зовнішні стіни з керамічної цегли та привабливий фасад, ефективно утеплений із використанням екологічно чистих матеріалів і декоративної штукатурки – при будівництві «Зеленого кварталу» ми використовували тільки перевірені матеріали найвищої якості.
 • ЧУДОВА ПАНОРАМА
  Кожна квартира «Зеленого кварталу» обладнана панорамними вікнами з надміцних і безпечних матеріалів. Вони залишають зовні пил і шум, зате дозволяють насолоджуватися видом на зелене місто і сосновий бір, який розкинувся біля будинку, дарують можливість зустрічати світанки або проводжати заходи сонця, та знаходити в панорамі міста щось нове і унікальне щодня.
 • Ландшафтний дизайн
  ЖК «Зелений квартал» об'єднає чотири будинки в єдиний гармонійний ландшафт з парками і сосновим бором, що оточують житловий комплекс Радують око клумби, пішохідні доріжки, зручні лавки для відпочинку, дитячі майданчики, територія для активних ігор і спорту – ми продумали дизайн прибудинкової території до дрібниць.
 • Безпека і спокій
  Професійна охорона і сучасні системи безпеки ЖК «Зелений квартал» забезпечують управління доступом на територію житлового комплексу та здійснюють контроль площ спільного використання. Системи безпеки працюють цілодобово, щоб у будь-якій точці «Зеленого кварталу» Ви могли впевнено сказати «це мій дім – моя фортеця».
RU  UA 
БУДИНОК №4 Базовий поточний курс 16,728929 за умови підписання договорів у період з 30.12.2014-12.02.2015, 29.12.2015 р. За умови підписання договору з 13.02.2015 оплата здійснюється за курсом, зазначеним в договорі, Курс дійсний до 31.10.2019 р. Д 1-2-3 - оплата здійснюється за курсом НБУ.